Σημαντικό Μήνυμα

Αγαπητοί φοιτητές, η διδασκαλία των μαθημάτων του Β΄ εξαμήνου θα αρχίσει με το μάθημα της Οργανικής Χημείας τη Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου. Αμέσως μετά την ολοκλήρωση της θεωρίας θα γίνει η εγγραφή σας στο εργαστήριο. Η εγγραφή θα γίνει με φυσική παρουσία καθενός από εσάς, σύμφωνα με τις οδηγίες που θα πάρετε από τους διδάσκοντές σας.

Η Θεωρία και τα Φροντιστήρια όλων των μαθημάτων θα διδάσκονται στην αίθουσα Ι18.

Την πρώτη βδομάδα δεν θα γίνει μάθημα εργαστηρίου, αν δεν έχει προηγηθεί μάθημα θεωρίας.

Έχουν δημιουργηθεί μαθήματα στο e-class.  Παρακαλώ κάνετε εγγραφή χρησιμοποιώντας ως email επικοινωνίας αποκλειστικά τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου @upnet.gr του Πανεπιστημίου Πατρών.

Την Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου και ώρα 11 π.μ. θα γίνει η κοπή της πίτας μας στη φοιτητική λέσχη. Είστε οι επίσημοι προσκεκλημένοι μας, ελπίζουμε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας.

Καλό εξάμηνο!